2015 Genel Seçim Sonuçları Nereden Takip Edilir ?

Türkiye’nin gündemini uzunca bir zamandır meşgul eden genel seçimlere nihayet sayılı gün kalmış durumda. Acısıyla, tatlısıyla, propagandasıyla ve reklamıyla geçen birbirinden seçimli günlerin ardından Türkiye, pazar günü nihayet sandık başına gidiyor. Peki oy verme işleminin ardından, seçimle ilgili hemen hemen her şeyi internet üzerinden takip etmek mümkün mü ?

Cevabım, tahmin edebileceğiniz üzere; evet mümkün! Şayet bu konuda bilgi sahibi değilseniz, “ben daha önce hiç internet üzerinden takip etmedim ki?!” diyorsanız, doğru yerdesiniz! Seçim sonuçlarını an be an aktaran yüzlerce site olmasına rağmen; bu yazımda ben sizlere iki tanesini tanıtacağım. İsimlerine aşina olduğunuz, Türkiye’nin devlerinden olan iki haber platformu!

Hürriyet

hurriyet-2015-secim
Hürriyet’in kalitesinden bahsetmeye gerek olduğunu düşünmüyorum. Zira ülkemizin en güvenilir ve en çok okunan haber kaynaklarından bir tanesi. 2015 yılına ait seçim takip sayfası aracılığıyla 2015 genel seçimlerini takip edebilir, gelişmelerden anında haberdar olabilirsiniz.

Hürriyet’in seçimlerle alakalı ilgili takip sayfasına bu adresten erişebilirsiniz!

Radikal

radikal-secim-takip

Radikal’de son zamanlarda bilhassa internet üzerinde popülerliğini arttıran haber platformlarından bir tanesi. Tabii ki böylesine önemli bir dönemde; haberciliğini konuşturmaktan da geri kalmıyor. Tıpkı Hürriyet gibi, Radikal’de seçimlerle alakalı olarak hazırladığı seçim takip sayfasından, son dakika gelişmelerini an be an okuyucularıyla paylaşıyor. Büyük bir titizlik ile hazırlanan içerikler, sizleri seçimler konusunda hayli bilgilendiriyor.

Radikal’in 2015 genel seçimler ile ilgili hazırladığı özel sayfasına bu adresten erişebilirsiniz.


Sonuç her ne olursa olsun Türkiye’miz için hayırlı olmasını diliyor, herkesten üşenmeyip oy vermesini rica ediyorum. Unutulmasın ki; oy vermek sadece bir hak değil, aynı zamanda bir vatan borcudur.

turk-bayragi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir