Akdeniz Bilişim Zirvesine Gidiyorum!

Uzunca bir süredir devam eden sessizliğimi bu yazı ile sonlandırıyor, sizlere kocaman bir “merhaba!” demek istiyorum. Tatil dönüşü işlerin birikmesi ve bir türlü yazı yazacak ruh haline girememem sebebiyle kendi kendime amaçsız bir ara vermişlik ilan etmiştim. Nihayet biraz biraz kendime geldim ve okulların da yaklaşması ile beraber, tekrar eski disiplinime dönme çalışmalarına başladım. Bunun ilk sinyallerini de Ekim ayında düzenlenecek Akdeniz Bilişim Zirvesine giderek veriyorum!

Dürüst olmak gerekirse; Ekim ayında, hazır okullarda yeni açılmışken İstanbul’dan kalkıp, taa Antalya’ya gitmek hiç sıcak bir fikir gibi gelmiyordu. Lakin çokça değer verdiğim Emrah Kozan‘ın birebir daveti ile beraber işin tüm rengi değişti ve bir anda etkinliğe karşı içimde inanılmaz bir heyecan oluştu. Teyzeme ait olan turizm şirketi Arena Reizen‘ın da uçuş ve konaklamaya sponsor olması ile beraber iş iyice kesinleşmiş oldu.

Zaten daveti almamın hemen ardından etkinliği detaylıca araştırdım ve gitme kararımın ne denli yerinde olduğunu tekrardan anlamış oldum.

Birbirinden değerli insanların konuşmalar yapacağı, misafirler için inanılmaz bir kaynaşma ve tanışma ortamı sunacak olan etkinlik, 15 Ekim 2015 tarihinde Antalya‘da Rixos Downtown Otel‘de gerçekleşecek.

Ben de etkinliğe arkadaşım Batuhan ile birlikte gidecek ve en maksimum seviyede etkinlikten faydalanmaya çalışacağım. Öte yandan etkinlik boyunca vlog çekimi yapacak; etkinlik sonrasında blog’um ve YouTube kanalımda gelemeyenler için faydalı bir içerik oluşturmaya çalışacağım.

Şuan için etkinliği büyük bir heyecanla bekliyor; beni etkinliğe davet eden Emrah hocam ve Esra İmre’ye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Müthiş bir etkinlik olsun, dev eğlenelim, çok öğrenelim!

15 Ekim gel pisi pisi pisi…

12002052_827283057366966_5354090884431532879_n

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir