Aklımı Aldın Twitter!

Aksiliklerin adamı ben, yine iş başındayım. Sipariş verdiğim Domino’s pizzanın içerisinden kıl çıkması ile geceyi kapatamadık. Az önce de Twitter üzerinde yaşanan genel bir problem yüzünden az kalsın aklımı oynatıyordum. Artık sunucularında nasıl bir hata oluştuysa; bana resmen spam muamelesi yapıldı, kendileri tarafından.

Tweet atmayı denerken;

“Bu istek otomatikleşmiş gibi görünüyor. Kullanıcılarımızı spam ve diğer kötü niyetli eylemlerden korumak için, şu anda bu işlemi tamamlayamıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar dene.”

Şeklinde bir hata alıyordum. Aha dedim gitti 2008 kayıtlı Twitter hesabım, yedik spam’ı. Birkaç dakika sonra baktım ki; kimse tweet atamıyor, genel bir sorun. O an ki rahatlamamı hiçbir şekilde ifade edemem.

Yapma böyle şeyler Twitter, canımdan oluyordum!

  4 Yorum

 1. zayıflama   •  

  Evet detaylı twitter kullanımı için yazı beni de ilgilendirir açıkcası şimdiden teşekkürler

 2. Web Dersleri   •  

  Twitter çoğu kişi tarafından çok seviliyor ve çok iyi kullanılıyor ancak ben kullanamyıorum pek kimseye ulaşamıyorum. Detaylı bir twitter kullanımı ve daha fazla kişiye ulaşma klavuzu paylaşırsanız sevinirim.

  • Burak   •     Yazar

   Merhabalar,

   İlerleyen zamanlarda bu tarz bir yazı oluşturabilirim elbette. Taslaklarım arasına ekledim, isteğiniz ile beraber.

 3. Burak   •     Yazar

  Not: Araştırmalarım sonrasında öğrendim ki; genel hataların haricinde bu hata zaman zaman meydana gelmekteymiş. Denk gelen arkadaşlar şifrelerini değiştirerek sorunu çözebilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir