Artık Türksat Müşterisiyim!

Eziyet bitti.. Evet evet bu yazıya en uygun giriş bu şekilde olacaktır. 10-15 yıllık zorunlu eziyetim nihayet son buldu. Şuan okumakta olduğunuz bu yazıyı Uydunet sayesinde yayınlamakta olacağım. Ve bu bana çok fazla huzur vermekte. Neden mi? Nokta kadar internet hızlarına tonla para ödediğim Türk Telekom ile bağlantımı nihayet kesmiş bulunmaktayım. Artık çok daha esnek ve müşterisine önem veren bir sağlayıcının müşterisiyim. Kısa sürede de büyük bir memnuniyet yaratmış durumdalar benim üzerimde..

YouTube kanalımı takip edenlerin bileceği üzere; kısa bir süre önce taşındım. Taşındığım apartmanda Türk Telekom ile ilgili sıkıntılar olduğundan ötürü; Türksat’ı araştırmak durumunda kaldım. Zira öğrendiğim kadarıyla Türksat ile bir anlaşmaları mevcuttu. Her neyse işte.. Olaya başta “ya farklı sağlayıcı olsa ne olacak altyapısı Türk Telekom, pişman olurum ben buna geçtiğime hizmet kötüdür” kafasıyla baktım. Ev arkadaşımın biraz ittirmesi ile arayıp kendileri ile görüştüm ve anlattıkları şeyler bana mantıklı gelmeye başladı. Beni en hassas olduğum yerden vurmuşlardı; UPLOAD HIZI.

Türk Telekom müşterisiyken 2 GB bir videoyu neredeyse 1 günde atabiliyordum YouTube’a. Bana verilen hız 0.65 falandı ve gerçekten insanın içerik üretesi dahi gelmiyordu. Zira mesele upload’ın gerçekleştiği süre değil; o süre içerisinde internetin komple felç olması idi. Türksat’ın bu konuda bana yaklaşımı efsane oldu; “4 megabit hız veririz, istersen 10’a kadar yükseltebilirsin hemde makul ücretlerle” bunu duyduğum anda içimde bir heyecan fırtınası koptu. Çıldırdım, vücuduma Türksat yazdırabilir, sokaklarda çılgınlar gibi koşabilirdim. O denli bir aşk başlamıştı aramızda.

Derken ben Türk Telekom’u dondurup Uydunet (Türksat)’a geçiş yaptım. Ve yaklaşık olarak 1 aydır da kullanmaktayım. Şuan için her şey mükemmel gidiyor ve hiçbir şikayetim yok. Eğer bulunduğunuz konumda Türksat altyapısı mevcutsa hiç düşünmeden geçiş yapın derim, biraz kalitenin tadına bakın..

Seviyorum seni okuyucu, arayı soğutmayalım! ♥

  7 Yorum

 1. Akif Turan   •  

  Merhaba geçiş yapalı 5 ay kadar olmuş. Memnuniyet derecen nedir ? geçmek isteyenler için faydalı olabilir

 2. Recep   •  

  Ben de uzun süredir müşterisiyim ama pek memnun olduğum söylenemez, almadan önce araştırmak lazım.

 3. Ertan   •  

  Uydunetin tadını hiç biri veremiyor. Upload ederken hız düşmesi asla olmuyor. Bende taşındım taşındığım yerde uydunet yok,veda etmesi zor oldu..

 4. Sezer   •  

  türksat gerisi boş en iyisini yaptın

 5. Hasibe Gül   •  

  Maalesef zorunlu oldugum için bende türk telekomkullaniyorum. Türksat ile mutluluklar diliyorum.😊Blogumu ziyaret etmen dilegiyle

 6. Muhammet Kavlakcı   •  

  Hayırlı olsun Burak. Bende evi taşıdım ve Türk Telekom ile sorunlar yaşadım. Türk Telekom’un 3 ayda kuramadığı bağlantıyı Superonline 3 günde kurdu. Sinirlenip telefon hattımı da Türk Telekom’dan taşıdım. Artık mutluyum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir