Burakoli Artık Facebook’ta!

Burakoli’yi ilk açtığım zamanlarda, bir Facebook sayfası kurup, yönetmeyi istemiyordum. Zira sonuç olarak bir kişisel blog’du ve yazarının Facebook adresi dışında bir sayfaya ihtiyacı yok diye düşünmekteydim. Açıkçası bugüne kadar da yokluğunu hissedeceğim herhangi bir durum olmadı. Lakin geçtiğimiz günlerde takip ettiğim blog’lar arasında dolaşırken Fatih Özdemir (Fozdemir)’in Facebook sayfasına denk geldim ve hayli hoşuma gitti. Zaten ilk adımlarda o andan itibaren atılmaya başlandı.

İlk önce Facebook’a girip mevcut sayfalarımı gözden geçirmeye başladım. Arkadaşlarımın birçoğunun beğenmiş olduğu, halihazırda bulunan eski blog’uma ait bir sayfa olduğunu fark ettim. Haliyle sıfırdan başlamaktansa; var olan sayfanın adını değiştirip, Burakoli’ye uyarladım. Sonrasında ise sayfa tasarımından tutun da, ayarlarına kadar birçok düzenlemeyi halledip, yayına sundum.

burakoli-sidebar-facebook

Burakoli Facebook’ta Neler Yapacak?

Burakoli, Facebook üzerinden kendisine yakışır şekilde; eğlenceli ve bir o kadar da gündemle alakalı paylaşımlar yapacak.

Şuan tam olarak rayına oturtamamış olsam da; ilerleyen zamanlarda, çeşitli fotoğraf ve videolar ile sayfayı desteklemeye çalışacağım. Sosyal medyanın gücünü tam anlamıyla kullanabilmek adına çeşitli araştırmalar yaptığım bu dönemde, Facebook’tan da olabildiğince faydalanmayı hedefliyorum.

Siz de bu yolda bana ve sayfama destek olmak istiyorsanız, bu yazının hemen sağ bölümünde yer alan “Beni Beğeniyor musun?” alanından sayfayı beğenebilir, varlığınızı hissettirebilirsiniz.

Sizleri çok seviyorum! ♥

  2 Yorum

  1. cem kazan   •  

    Hayirli olsun kardeşim:)

    • Burak   •     Yazar

      Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir