Enpara’dan “Kartsız Girilir” Yeniliği!

Dün okulda dersteyken posta kutuma düşen mail ile bir anlık titreşime uğradım. Göz ucuyla telefona baktığım vakit; maili gönderenin Enpara olduğunu gördüm. Normal şartlarda bankalardan gelen faiz habercisi maillerden sıkıldığım için doğrudan çöp kutusuna göndermeyi tercih ediyordum. Lakin bu aralar fazlasıyla online alışverişe dadandığım için, “bu seferlik bakayım, bir yaramazlık yoktur umarım” deyip maili açmayı tercih ettim. Ettiğime de pişman olmadım açıkçası.

Türkiye’de hizmete başladığı günden beri internet ile sıkı fıkı olan tüm müşterilerinin memnuniyetini kazanan, “webmaster dostu banka” olarak nam salan Enpara, yine enfes bir yenilik ile karşımıza dikilivermiş!

İşte O Yenilik!

enpara-kartsiz-girilir

Zaman zaman benim de kartı evde unutup dışarıya çıktığım olmakta. Böyle durumlarda eve gidip kartı almaya mecbur kalmamak gerçekten enfes bir durum. Yenilikçi politikalarından ötürü bir kez daha ayakta alkışladığım Enpara’ya sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Lütfen bıkmadan usanmadan bizleri düşünmeye devam edin. Çizginizden ayrılmadığınız sürece sizin destekçiniz olmaya devam edeceğiz!

  1 Yorum

  1. e-vren ;)   •  

    Ben de dün enpara’dan gelen aynı epostayla mutlu oldum. İlk müşterilerinden biriyimdir ve hizmet anlayışlarını hep takdir ettim. Kartsız para çekebilme özelliği de enpara’ya yakışırdı zaten. Ayda bir defa farklı bankaların atmlerinden ücretsiz para çekebilme özelliği de hayatımı kolaylaştıran diğer bir hizmeti. Çünkü finansbank atmsi diğer bankalarınkine göre o kadar yaygın değil. Enpara’nın bu denli avantajlı olmasına rağmen kullananların çok olmaması da garip. Biz ücretsiz olan her şeye atlayan bir milletiz oysa Hâlâ markette enpara kartımı uzattığımda kasiyerler ‘bu neyin kartı’ dercesine kartın önüne arkasına bakıyor Bu arada finansbank müşteri hizmetlerinde bir dönem çalışan bir arkadaşım enpara müşteri hizmetlerindekilerin sayısının az olduğunu, müşteri sayısı da az olduğu için bazen sıkıldıklarını söylemişti. Arada müşteri hizmetlerini arayın da arkadaşlar sıkılmasın demişti

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir