Enpara’nın Steam Kampanyası Bitti!

Çok iyi hatırlıyorum; ilk duyurulduğu dönemlerde direkt olarak hesap oluşturup, kullanmaya başlamıştım Enpara’yı. O dönem uğraştığım işler ile alakalı olarak inanılmaz işime yaramıştı. Zaten çok geçmeden de en çok kullandığım kart haline gelip, diğer bankalardan bir bir uzaklaşmamı sağladı.

Yıllar ilerledikçe düzenlediği çeşitli kampanyalar ile kendisine daha çok bağlayıp, yakın çevremi de müşterisi yapmaya başladı. Zira hesap işletim ücreti olmaması, havale-eft işlemlerinin ücretsiz olması gibi çeşitli avantajları ile (bilhassa o dönem) inanılmaz çekici bir kart haline gelmişti. Haliyle arkadaşlarıma da ısrarla öneriyor bir şekilde onları ikna etmeyi başarıyordum. Lakin bu bir kandırma değildi, Enpara insanları mutlaka bir yerden yakalamayı başarıyordu.

Not: Banka diyemiyorum çünkü banka değil. İnternet bankacılığı diyelim.

Yaptığı kampanyalar arasında ise hiç şüphesiz en başarılısı “%50 iade” kampanyasıydı. Kampanya; Steam, App Store (dahası da var) gibi platformlarda yapılan alışverişlerin %50’sini (50 Türk Lirasına kadar) bir daha ki ayın başında hesaba iade etmekteydi. Müşterilerin yoğun ilgisi ve baskısı sonucunda birkaç yıl devam eden bu kampanya, bu ay itibariyle artık değişti.

enpara-steam

Mesajda da görüldüğü üzere; Steam, League of Legends, PlayStation, Xbox ve Facebook artık kampanya kapsamından çıkarıldılar.

Müşterilerin nabzını ölçmek için sosyal medyaya göz gezdirdiğimde; müşterilerin pek çoğunun durumdan şikayetçi olduğunu gördüm. Ki bu kervana ben de fazlasıyla dahilim.

Enpara‘nın müşterilerine olan ilgisine güvendiğimden; durumla alakalı bir düzenleme gelebileceğine ihtimal vermekteyim. Bakalım zaman neyi gösterecek..

Üzdün bizi Enpara!

enpara-kampanya-twitter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir