Football Manager 2016’yı 50 TL’ye Satın Alabilirsiniz!

Oyun duyurulduğundan beri en çok tartışılan yanlarından bir tanesi, hiç şüphesiz ki; ön siparişe sunulduğu fiyat. Zira geçtiğimiz sene 50-60 Türk Lirası gibi bir fiyattan satın alınabilirken, bu sene 100 TL ile piyasaya giriş yaptı. “Eder mi etmez mi?” sorusunu bir kenara bırakarak, sizlere bu konuyla alakalı olarak, son derece faydalı bir yöntem sunacağım.

Enpara bilindiği üzere uzunca bir süredir Steam harcamalarında ay sonu %50 iade kampanyası yapmakta. Lakin gel gelelim bu kampanyada limit 50 Türk Lirası olarak belirlenmiş. Yani maksimum 50 Türk Lirası kadar alışveriş yapabiliyor, iade alabiliyorsunuz.

mutlu-gif

Hiç üzülmeyin, bu sizin için atlatılmayacak bir problem değil!

Yapacağınız şey çok basit. Ekim ayında olduğumuzu düşünürsek; Enpara kartınız ile Steam cüzdanınıza 50 Türk Lirası satın alın. Kasım başında kampanya gereği size 25 TL’si iade edilecek ve limitiniz sıfırlanacak. Kasım ayında iade gerçekleştikten sonra bir 50 TL daha satın alın, böylece Steam cüzdanınızda 100 TL olacak oyunu satın alabileceksiniz. Ayrıca Aralık ayında da 25 TL daha iade alarak, totalde oyunu 50 Türk Lirasına satın almış olacaksınız.

İşte hepsi bu kadar! Takıldığınız, anlayamadığınız bir kısım olursa, aşağıda bulunan yorum kısmından bana sorabilirsiniz.


Not: Tabii bunun için bir Enpara kartınız olması gerek, yoksa da hemen başvurun!

  2 Yorum

  1. ufuk   •  

    Steam cuzdanina nasil para gonderiyoruz?

  2. Ayhan KORKMAZ   •  

    Enpara kotasını doldurmak istemeyenler veya Enparası olmayanlar için farklı bir sitede Steam Keyi 86TL, bakabilirler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir