Fozdemir ile Buluştuk!

Kaliteli insanlarla görüşmenin, sohbet etmenin, yemek yemenin hatta ve hatta bir çay içmenin bile keyfi çok başka. Daha önceki zamanlardan tecrübeli olduğum bu konuda; Fozdemir ile buluşup tecrübelerimi epeyce pekiştirmiş bulundum. Aslına bakarsanız; çok eskiye dayanmıyor dostluğumuz, bir hayli taze henüz. İdealleri olan, kaliteden yana tavır takınan iki gencin bir araya gelişiyiz sadece.

Önemli bir markanın tanıtım yemeğinde veyahut çok mühim bir toplantının çıkışında tanışmadık. Yıllardan beri büyük bir titizlik ile büyüttüğümüz blog’larımız sayesinde birbirimizi fark edip, görüşmeye başladık. Zaten ilk konuşmanın ardından bu dostluğun baki olacağı da fazlasıyla belliydi, zira birçok açıdan hayatlarımız birbirlerine benzerlik göstermekteydi.

Her neyse işte.. Fatih’in birkaç kez yazmasına karşın, tesadüfi çıkan işlerimden ötürü buluşmayı gerçekleştirememiştik. Dün ise (15.07.2015) artık daha fazla geciktirmek istemedik ve onca zorluğu aşıp buluştuk.

fozdemir-burakoli

İnternet sağlayıcı firmamı beklediğimden ötürü ilk olarak benim yeni evimde buluştuk, 1 saate yakın muhabbet ettik. Sonra Fatih’in karnı acıktığı için evimin alt sokağında bulunan bir alışveriş merkezine gidip, yemek yedik. Tatlı yiyip tatlı konuşma aşamalarını geçtikten sonra haliyle konu dönüp dolaşıp; projelere geldi. Ve kısıtlı zamana rağmen inanılmaz beyin fırtınası yapıp, son derece değerli fikirlerimizi paylaştık. Şayet bir aksaklık çıkmazsa; çok yakın bir zaman diliminde; Fatih’le ortak projelerde yer almamız mümkün! “Bir elin nesi var? İki elin sesi var!” sözünü gerçek kılacağız inşallah!

Fatih’i bırakıp eve geldikten sonra fark ettim ki; hakikaten kaliteli işler, kaliteli insanlarla yapılıyormuş. 1-2 saatlik iş konuşmamız bile beni fazlasıyla tatmin edip, gaza getirdi. Kafamızda planladığımız gibi olur veya olmaz ama en azından elimizden geldiğince sevimli şeyler planlamaya çalıştık.

Hakkımızda hayırlısı bakalım, çok yakında netleşir..

  4 Yorum

 1. Gökhan   •  

  Blog yazmanın en güzel yanlarından bir tanesi işte bu , yeni insalar ve yeni dostluklar kurmak , Ben blog yazmaya başladıktan sonra çok güzel dostluklar kurdum ve blog yazmayı da herkese tavsiye ederim

 2. Hakan   •  

  Blog yazmanın en güzel yanı yeni dostluklar kurmak

 3. cem kazan   •  

  Bloglarin gücü adina:))

 4. Fatih Özdemir   •  

  Diğer Blog yazarı arkadaşlara da örnek olur inşallah, birlik olma zamanı…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir