Govego ile Tanışma Hikayem!

Asla unutamayacağım günlere dayanmakta. Zira hayatımda aldığım ilk ödüle olan yolculuğumun biletlerini kendilerinden almıştım. “Acısıyla-tatlısıyla güzel günlerdi” derler ya, heh! İşte aynı öyle bir dönemde tanıştık kendisiyle. Üstelik bir arkadaş tavsiyesiyle.. Nasıl mı?

Bartın’da düzenlenen 2. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi’ne katılacağımız çok önceden belli olmuş ve gidişimize kısa bir süre kalmıştı. Öğrenci olduğumuz için bilet konusunda “ne kadar ucuza bulursak, o kadar iyi” prensibini benimsemiş ve yoğun bir araştırma içerisine girmiştik. Hatta bu dönem içerisinde aramızdan bazıları “abi otostop çekelim! Döner bıçaklarıyla dalalım abiiiiiii” tribine bile girmişti. Hani bilete vereceğimiz ücret öyle “oha be abi uzaya mı çıkıyoruz?” dedirten bir rakam olmasa da; öğrenciyiz sonuçta illa cimrilik yapmamız gerek!

Her neyse.. Sonra çıktı deli yüreğin teki, vahiy gelmişçesine; “Govego” dedi.

Dedik; “hö?

Dedi “Goooveeegooooooo

Anlıyoruz tamam sakin ol diyerek, kendisini susturduk ve araştırmaya başladık. O nereden duydu bilinmez lakin belki de hayatında ilk kez böylesine faydalı bir işe imza atmıştı, Govego’yu bizlere tanıtarak.

govego-2

Kısa süreli bir incelemenin ardından bilet fiyatlarının ciddi manada indirimli olduğunu fark edip, sinsi bir tebessüm attık. Hemen ardından da tüm ekip, zaman kaybetmeden satın alma işlemlerini gerçekleştirdik.

Öte yandan; her ne kadar bize lazım olmasa da; araştırdığım zaman öğrendim ki; Govego’da bilet iptali, hediye bilet, kampanyalı bilet gibi birçok müşteri odaklı etkinlikler de mevcut. Tabii bunlar için iyi bir takip süreci gerekmekte ki; sık seyahat eden biriyseniz, Govego gerek tasarımıyla gerekse hizmetiyle sizi kendisine bağlamayı başaracaktır.

Gayet uygun fiyatlar ile otobüs bileti satın alabileceğiniz Govego; şuan için, Metro Turizm, Varan Turizm, Ulusoy Turizm ve Nilüfer Turizm gibi önemli firmalar ile çalışmakta.

Böylesine güzel hatırladığım Govego ile yollarımız bir daha nerede kesişir bilinmez lakin, şuan tek temennim yine bir başarı yolu olması.

Asla unutulmayacak olan bir maceraya gitmemize vesile olanlardan biri olduğun için, şahsım adına çokça teşekkür ederim Govego!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir