Hakkımda

Burakoli1994 yılının Eylül ayında Kocaeli-İzmit’te dünyaya geldim. Yaklaşık üç yaşındayken teyzemin yurt dışından getirdiği bilgisayar ile ilk tecrübelerimi kazandım. O tanışıklıktan itibaren hiç eksilmeden, devamlı olarak artan bilgisayara merakım, ilkokul beşinci sınıfın sonlarında internetin bulunduğumuz bölgede kolay erişilebilir hale gelmesiyle tavan yaptı. İlk olarak online oyunlar sayesinde gözümü açtığım internet sektöründe yine online oyunlar üzerine birkaç ortak kurduğumuz siteler ile güzel bir temel attım. Zaman geçtikte araştırmaya ve kendimi geliştirmeye gayret ettim ve hala da etmekteyim.

Eğitim Hayatım

İlkokul: Karamürsel 4 Temmuz İlköğretim Okulu (Altıncı sınıfa kadar) – Karamürsel Kaymakam Hikmet Özbağcı İlköğretim Okulu
Lise: Gölcük Çakabey Anadolu Lisesi
Üniversite: İstanbul Nişantaşı Üniversitesi – Yönetim Bilişim Sistemleri (Management Information Systems) – DEVAM ETMEKTE

Başarılarım

  • Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesi (Bartın) – En iyi Blog Ödülü

Şuan Ne Yapıyorum ?

Okul sebebiyle ailemden, Kocaeli’den uzak İstanbul’dayım. Bu sene tanışmış olduğum Volkan arkadaşım ile birlikte Mecidiyeköy’de bulunan evimizde mutlu mesut yaşıyoruz. Tabi yanımızda birde Alex‘imiz var.

  • Bu sene tanışmış olduğum Volkan arkadaşım ile birlikte Kağıthane’de bulunan evimizde mutlu mesut yaşıyoruz. (2015-2016)
  • Liseden beridir tanışıklığım olan yakın arkadaşım Hasan Gökbayrak ile Şişli’de tuttuğumuz evde mutlu mesut yaşıyoruz. (2014-2015)

Alex Kimdir ?

alex-burakoli18.10.2014 tarihinde dünyaya gelen “Exotic Shorthair” ırkından olan, beyaz tüylü, mavi gözlü bir kedidir. İsmi tahmin edeceğiniz üzere; Fenerbahçe’nin efsanevi oyuncusu Alex de Souza’dan gelmektedir. Her geçen gün büyümesi ile aynı doğrultuda yaramazlık kavramını geliştiren Alex, evde bize zorlu dakikalar yaşatmaktadır.

 

Videolu İster misin?