İngilizceyi Malta’da Öğrenin!

Gerek gündelik hayatta gerekse iş dünyasında yabancı dil bilmenin avantajı her geçen gün biraz daha artmakta. Üstelik durum öyle bir hal aldı ki; İngilizce artık “ikinci dil” olarak değil de; “kesinlikle” bilmeniz gereken bir dil olarak belirtilmeye başladı. Peki siz yabancı dil konusunda hangi seviyedesiniz?

Bu soru aslında günümüzde neredeyse tüm insanların kendisine sorduğu bir soru. Hemen akabinde de “İngilizceyi en doğru nerede öğrenebilirim?” sorusu gelmekte ve araştırmalar başlamakta. Ben de durumun böyle olduğunu bildiğimden; kalitesinden hayli emin olduğum bir dil okulunu sizlere tanıtmak istedim..

Adadaki İngilizce dil okullarından biri olan Malta Dil Okulları, son derece modern sınıfları, ücretsiz internet kabinleri, huzur veren odaları, resepsiyon alanı ve dışarıya ödünç kitap veren kütüphanesi ile kalite ve çeşitliliği bir arada sunmaktadır. Geniş terası ve çok büyük ilgi gören yüzme havuzu ise; okulun öğrencilerine sağladığı en büyük olanaklarından yalnızca iki tanesi diyebiliriz.

Maltalingua Dil Okulu‘nun başarısının temel sebebi ise eğitimi eğlenceli bir biçimde verebilmeyi sağlamış olmasından gelmektedir. Dil eğitiminin yanı sıra; pek çok aktivite programıyla şekillenen İngilizce dil kursları; gezi programlarından tutun da geniş konaklama imkanlarına kadar öğrencilerine birçok güzellik sağlamakta.

maltalingua

Öte yandan her biri kendi kalitesini ispatlamış öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosu; sizlerin en doğru şekilde eğitim almanızı sağlayacaktır.

Uluslararası akademik standartlarda en iyi olmaya gayret eden Malta Dil Okulları, 10 yılı aşkın eğitim çalışmaları ve eğitmenlerinin EFL yeterlilik düzeyindeki TEFL sertifikaları, CELTA veya DELTA programlarındaki başarıları sonucu kalitesini ortaya koymuş ve her geçen gün de geliştirmeye devam etmektedir.

Üstelik fiyatlandırma politikası da bunca kaliteyi mümkün hale getirebilecek şekilde hazırlanmıştır.

Bana kalırsa dil öğrenmek gibi bir planınız varsa Maltalingua Dil Okuluna mutlaka bir şans vermelisiniz!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir