iPhone 6 Plus’a Geçiş Yaptım!

Uzunca bir zamandır gerçekleşmesi söz konusu olan bir gelişme nihayetinde yaşandı. Yaklaşık olarak 1,5 senedir keyifle kullandığım iPhone 5S’den, iPhone 6 Plus’a geçiş yaptım. Bu geçişe sermaye sağlayan aileme ve canımın içi teyzeme sonsuz teşekkürlerimi sunarak, detaylara geçmek istiyorum.

Benim cihazım. :P

Benim cihazım.

Öncelikle eski blog’umu okuyanların hatırlayacağı üzere; iPhone 5S’i Hollanda’dan ilk aldığım zamanlar, cihazla alakalı hayli problem yaşamış ve cihazı tam 2 kez değiştirmek zorunda kalmıştım. O dönemlerde “lan aldık bozuk çıktı, inşallah değiştirirler” endişesini buram buram hissetmiş ve korkudan üç buçuk atmıştım. Neyse ki; Apple neden Apple olduğunu göstermiş ve sorgusuz sualsiz iki kez sıfırı ile değiştirerek, beni rahatlatmıştı.

iPhone 6 Plus’ı ise Hollanda’dan değil Türkiye’den aldım. Bu sebeptendir ki; herhangi bir problem çıkaracağını zannetmiyorum. Ama yine de dilimi ısırayım, nazar değmesin.

Her neyse.. Cihaz şuan Kocaeli’de ailemde olduğundan, yazıyı resimlerle destekleyemiyorum. Yakın zamanda gidip alacak ve Plus hakkındaki düşüncelerimi biraz geç de olsa sizlerle paylaşacağım.

heyecan-gif

Hayli heyecanlı olduğumu da belirtmek isterim. Hatta iPhone macerasına 4 ile başlamış biri olarak ilk defa bu kadar heyecanlıyım. Nedendir bilinmez; Plus diğerlerinden çok ama çok farklı geliyor bana. Bakalım heyecanıma değecek mi?

Hepinizi öpüyor, cihaza kavuştuktan sonraki yazımı beklemenizi istiyorum! ♥

  6 Yorum

 1. cem kazan   •  

  Ben hep Androidci oldum. Iphone bozuluyor, wifisinde sorun oluyor dediler. Ekrani küçük dediler. Sonra senin cihazin 6 plus geldi. Ona da cok pahali dediler. Kisacasi kardeşim beni Iphone karsi doldurdular. Ama bu yazin, kalbinin hizli hizli carpmasi:)) olusturulan bu imaji yikti. Sen ki blogcu adamsin. Kötü telefon olsa kullanmazsin. Ben telefondan yaziyorum blogumu. O yüzden telefon cok onemli benim icin. Bundan sonra ilk telefon almayi düşündüğüm zaman iphone yonelmeyi düşünüyorum. Cok yazdim sanirim. Blogculuk böyle iste. Yazdikca yazasin geliyor. Biliyorsun iste. Blogcu anlar blogcunun halinden. Bi kullan kardesim. Bakalim izlenimlerin nasil olacak. Heyecanla beklemedeyiz. Bilgine:))

  • Burak   •     Yazar

   “iPhone bozuluyor” lafı çok saçma bir laftır. Sonuç olarak her teknolojik cihazın bozulma ihtimali vardır.
   “Ekranı küçük” iPhone 6 Plus’ta 5.5 ekran var, daha ne olacak?
   “Pahalı” buna bir şey diyemem, bütçeden bütçeye, kişiden kişiye değişir pahalılık kavramı.

   iPhone 4’den beri iPhone’dan şaşmayan biri olarak, 1. günün sonunda 6 Plus için “adamlar yapmış abi” diyebilirim gönül rahatlığıyla.

 2. Gökhan   •  

  Hayırlı uğurlu olsun hocam

  • Burak   •     Yazar

   Teşekkür ederim hocam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir