Kıvanç Tatlıtuğ Vikings’de Oynayacakmış!

Ülkemizde rol aldığı yapımlarda her daim takdir toplamayı başaran Kıvanç Tatlıtuğ, çıkan haberlere göre Türkiye’de de hayli izleyicisi bulunan yabancı dizi “Vikings“‘de rol alacakmış. Şuan için detaylar çok fazla bilinmemekle beraber; net olarak iki bölümlük anlaştığı bilinmekte, kalıcı olması içinde görüşmelerin sürdürüldüğü yazılıp çiziliyor.

Ezel, Kuzey Güney ve kısa da olsa Kurt Seyit ve Şura gibi yerli dizilerde severek izlediğim Kıvanç Tatlıtuğ’u, her daim yabancı yapımlarda görmek istemişimdir. Bilhassa dış görünüşünün Türkiye standartlarının çok üzerinde olduğunu ve bir Türk olarak değilde İngiliz olarak dünyaya gelseydi, dünya çapında oyuncu olacağını dile getirirdim hep. Hani sadece tip olarak da demiyorum zira bana kalırsa oyunculuğunu her oynadığı yapımda iki üç tık arttırdı Tatlıtuğ.

Diyeceğim o ki; kalıcı olur mu bilinmez lakin böyle bir projede yer almasının, ona iyi piyasa yaptıracağını düşünüyorum. Umarım iyi değerlendirir de; ülkemizdeki genç oyunculara örnek olur. Hayranlıkla izlediğimiz yabancı dizilerde, kendi insanlarımızı görmek gurur verici olacaktır.

kivanc-tatlitug-vikings

  1 Yorum

  1. Orjin Krem   •  

    Çok güzel olur gerçekten de sevindim. Paylaşımınızdan dolayı da teşekkür ederim..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir