Mutluluktan Ağlatan Hediye!

Okumakta olduğunuz bu yazıda sizlere; hayatım boyunca unutmayacağım anlardan bir tanesini anlatacak, bu anıdan yola çıkarak sizlere bende yeri ayrı olan, sempatik bir siteyi tanıtacağım. Üzerinden pek geçmedi aslında, geçen yıldı. Babalar günü yaklaşmış, banka hesabımda hediye alabileceğim miktarda bir para birikmişti.

Bilirsiniz babalar genelde isyan eder; “anneler günü anneler günü, bizi takan yok!” diye, benim babamda aynı bu şekilde sitem eden, ilgi manyağı bir adamdır. Çok sevdiğimden ötürü, o babalar gününde ona çok istediği bir şeyi almak istemiştim.

Babam ve ben.

Babam ve ben.

Babamla aramız inanılmaz iyi olduğundan; bu hususta çok fazla düşünmeme gerek olmadı açıkçası. Ben kendimi bildim bileli; her daim en büyük hayalinin güzel bir saate sahip olmak olduğunu söylerdi. Nedeni bilinmez bir türlü alınmazdı o saat (para olmadığından değil yanlış anlaşılmasın, bir nevi almak nasip olmuyordu). Ben de bunu bildiğimden ötürü; hiç başka arayışlara girmeyip, doğrudan bütçem doğrultusunda bir saat araştırmaya başlamıştım.

Saat takmayı sevmeyen, bileklik hastası bir erkek olarak çok fazla bilgi sahibi değildim. Ve yapabileceğim tek şeyi yapıp; Google üzerinden bir site bulmuş, incelemeye koyulmuştum. O site Saatler.com‘du.

erkek-saat-modelleri

Gerek tasarımı gerekse çalıştığı markalar sebebiyle beni yeterince tatmin eden site, fiyat konusunda da her cebe hitap etmekteydi.

Uzunca süren bir inceleme döneminin ardından, annemin de fikrini alarak modele karar vermiş ve babama bir sabah, uyandırıp sürpriz şeklinde sunmuştum. Zaten duygusal yapıda bir insan olan babam, mutluluktan ağlamış, bana hayatım boyunca unutmayacağım güzel bir anı yaşatmıştı.

İyi ki almışım, iyi ki onu mutlu etmişim!

İyi ki varsın, canım babam!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir