Nişantaşı Üniversitesine Teşekkür!

Geçtiğimiz Mayıs ayında katılmış olduğum 2. Ulusal Yönetim Bilişim Zirvesinde “En iyi Blog” ödülünün sahibi olduğumu, duymayan okuyucum herhalde kalmamıştır. Gerek zirve esnasında gerekse zirve sonrasında yaptığım paylaşımlar ile bu konuya epeyce yer verdiğimin farkındayım. Son olarak da ödülle alakalı olarak biricik okulum Nişantaşı Üniversitesi‘nden bir teşekkür belgesi aldım.

Aslında bir hayli sürpriz oldu benim için. Zira NishTV ile yapılan röportajdan sonra (şayet izlemediysen buradan buyur), ben dahi bu ödül olayını unutmuş, tamamen finallere odaklanmıştım. Dersler, finaller, slaytlar derken; inanılmaz yorucu geçen bir gecenin ardından; bu sabah Kaan Kıvanç‘tan gelen Facebook Messenger mesajıyla uyandım. Tahmin edebileceğiniz üzere; teşekkür belgesi ile ilgili olarak, bilgilendirici bir mesaj atmıştı.

uyku-gif

Uyku sersemi bir haldeyken okuduğum o mesajın ardından, derhal kalkıp giyindim ve okula doğru yola koyuldum. Okula vardıktan sonra da koştura koştura, belgemi alacağım “Ofis 20“‘ye geldim. İçeride Nişantaşı Üniversitesi‘nde geçirdiğim süre boyunca, öğrencileri alıştırdıkları şekilde; inanılmaz güler yüzlü ve sıcakkanlı insanlar tarafından karşılandım. Çokça sevimli geçen bir muhabbetin ardından da teşekkür belgemi kendilerinden teslim aldım.

Her ne kadar bugün teşekkürlerimi bizzat kendilerine sunmuş olsam da; buradan bir kez daha;

Nişantaşı Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı LEVENT UYSAL, belgemi bana teslim eden Dilek Hanım (soy adını bilemediğim için belirtemiyorum, çok özür dilerim) ve belgeden beni haberdar eden Kaan Kıvanç‘a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Öte yandan ödülle alakalı olarak, bana olan sonsuz destekleri sebebiyle; başta Güler Kocabıyık ve Burçak Akıllı olmak üzere tüm NishTV çalışanlarına da bir kez daha teşekkür ediyorum.

İyi ki varsınız, bu çatı altında nice başarılara inşallah!

nisantasi-universitesi-tesekkur-belgesi

  4 Yorum

  1. Gökhan   •  

    Başarılarının devamı dilerim

    • Burak   •     Yazar

      Teşekkür ederim hocam.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir