Pratik Fotoğraf Düzenleyici!

İşim gereği devamlı olarak fotoğraf ve videoları düzenlemek zorunda kalıyorum. Bu hususta da zamandan ne kadar kazansam, o kadar yararıma oluyor. Durum böyle olunca; test etmediğim yazılım, göz gezdirmediğim site kalmıyor haliyle. Birçoğu hayal kırıklığı ile alt+f4’e maruz kalırken, bazıları “dursun bu, lazım olur” dedirtebiliyor. İşte bu yazıda sizlere, tam da “dursun bu, lazım olur” dedirten türde bir site tanıtacağım!

Kizoa

Kizoa, online şekilde fotoğraf ve videolarınızı düzenleyebileceğiniz bir internet projesi. Fransa kökenli bir proje olmakla beraber, 8 ayrı dilde hizmet vermekte. Yani anlayacağınız üzere; yalnızca Türklere hitap etmeyen, tüm dünyada fazlaca kullanılan bir site.

kizoa

Siteye girdiğiniz anda; sizi inanılmaz tatlı bir tasarım karşılıyor. Mavi tonlarına bayıldığımdan mıdır bilmiyorum daha girer girmez “ne şekersin sen, yerim seni” dedim içimden. Neyse.. Şimdi Kizoa ile neler yapabilirsiniz biraz onlardan bahsedeyim..

Ne Yapar Bu Kizoa?

Fotoğraflar ve videolarınızı birbirinden kaliteli araçları ile düzenler. Kizoa sayesinde; kolajlar, videolar oluşturabilir ve sisteminde size sunacağı çeşitli fon müzikleri ile süsleyebilirsiniz. Eğer “nasıl yani?” demeye başladıysanız şu adresten test edebilirsiniz. Öte yandan site içerisinde bulunan örnek çalışmalara göz gezdirerek, araçların nasıl verimli bir şekilde kullanılabileceğini de öğrenebilirsiniz.

Not: Örnek çalışmalara bu adresten ulaşabilirsiniz.

Özet Geç Burakoli!

Çöplüğe dönmüş internet sektöründe bu tarz kaliteli projelerin de bulunduğunu görebilmek hayli keyif verici bir durum. Eğer sık sık fotoğraf ve video düzenleyecek bir platforma ihtiyaç duyuyorsanız bence Kizoa‘ya bir şans verin. Kendisinin bunu hak ettiğini düşünmekteyim!

Seviyorum sizi, beni takip etmeye devam edin! ♥

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir