Sen Nesin?

İnsan yaşarken tam olarak fark edemiyor bazı şeyleri. Senin de dediğin gibi; yapılan fedakarlıklar tam olarak göze çarpmıyor. Ancak yollar ayrılınca, kendiyle kalınca hissediyormuş insan büsbütün doğruları. Yalnızlık gösteriyormuş her şeyin aslında hiç görünmeyen taraflarını. “Gördün mü ?” diye soracak olursan, evet gördüm!

Her şeyi, tüm görmem gerekenleri gördüm. Tüm ayrıntıları dibine kadar fark ettim.

Artık kör değilim. Artık görüyorum..

Yanımda olan sen ile yanımda olmayan sen arasındaki uçurumu çok net gördüm. Ve sana milyonlarca kez teşekkür etmem gerektiğini öğrendim.

Seninle alakası olmayan birini uzunca bir zaman sanki senmişsin gibi gösterdin bana. Sanki benleşmişsin gibi gösterdin. Sanki doğruymuşsun gibi gösterdin.

Sen bir bok değilsin!

Sadece çok güzel oynamışsın rolünü.

Teşekkür ederim sana ve ayakta alkışlarım performansını.

İn şimdi gönlümün sahnesinden!

  2 Yorum

 1. Barış Ünver   •  

  İlişki bittikten sonra, karşındakinin kim olduğunu tekrar tekrar düşündükçe bu tarz “aslında öyle değilmiş, böyleymiş” aydınlanmaları yaşaman normal. Önemli olan, üzerinden epey uzun süre geçtikten sonra da olumsuz yanları hatırlayabilmen. Çoğu zaman eski ilişkilerin üzerinden uzun zaman geçince, sadece güzel yanlar akılda kalır ve bu da bazen (eski sevgiliyi uzun süre sonra tekrar aramak ve ilişkiyi canlandırmaya çalışmak gibi) yanlış kararlar almaya yol açabilir.

  Demem o ki; şu anda yaptığın güzel, ama bu düşünceleri aklında tutmaya gayret et.

  Ayrıca “gönül sahnesi” ne olm, eheh.

  • Burak   •     Yazar

   Şu aşk yazılarını pek beceremiyorum ağabey.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir