Ve Tatil Biter!

Aslına bakılırsa 29’unda bitti tatilim lakin elim ancak bugün gidebildi klavyeye. İki gündür kendimi büyük bir boşlukta hissediyorum zira insan rahata cidden fazlasıyla çabuk alışıyor. Ama sonuç olarak; sizlere bu yazıyı, İstanbul’da kendi evimden yazıyorum. 14 günlük koskocaman bir tatili geride bırakmış şekilde.

Wow Bodrum Resort

Tam bir hayal kırıklığı..

Hayır 10-11 senedir düzenli olarak gidip, inanılmaz memnun kaldığın Voyage Türkbükü varken ne diye heyecan ararsın değil mi? Daha otele girdiğimiz ilk gün direkt olarak transferimizi istedik zira hiçbir şekilde memnun kalmayacağımız konusunda emindik. Öger Türk isimli firmanın bizi oyalaması, otelde bulunan firma temsilcisi Deniz beyin, sorumsuz tavırları nedeniyle yedi gün boyunca transferi gerçekleştiremedik.

Neden memnun kalmadığımız konusuna gelecek olursak.. Bir kere deniz berbat.. Hani abartmıyorum doğup büyüdüğüm Karamürsel Ereğli’sinin denizi çok daha güzeldir, oraya göre. Personeller inanılmaz derecede laubali davranışlarda bulunuyor (halk arasında buna başka bir şey deniyor da, buraya uygun değil) ve odalarda hijyen hiç de iyi değil!

Ama hepsi bir tarafa, beğenmemiz konusundaki en önemli sebep; müşteri kitlesi “ipini koparan gelmiş” kıvamında.

Hani o kadar doluyum ki bu otele karşı; çok fazla yazıp, sinirlenmek istemiyorum.. Yeter bu kadarı.

Tavsiye etmiyorum, kesinlikle gitmeyin!

Voyage Türkbükü

Ahhh aşkım, bebeğim benim! Çocukluğum bu otelde geçti ve her gittiğimde kalitesini biraz daha arttırdı. Sen varken başka otellere giden kafama tüküreyim be Voyage’ım. Neyse geç de olsa hatamızdan döndük ve son 1 haftamda sana kavuştum.

Denizi, yemekleri, personel kadrosu, hiç bitmeyen kaliteli ikramları ile bir kez daha gönlümün efendisi oldu! Hani Voyage’da geçirdiğim 1 günde, önceki oteldeki tüm kötü hatıraları unuttum diyebilirim.

Bundan Sonra Ne Yapacaksın?

Teyzemin kameramı Hollanda’dan kargolamasını bekleyeceğim. Kamera gelir gelmez de vlog çalışmalarına başlayacağım. Aynı zamanda UNITS ile ilgili de çalışmalar başlayacak diye düşünüyorum. Bir çalışma temposuna gireceğim kesin de; artık yorucu mu olur, kolay mı geçer orasını bilemiyorum.

Özetle; takipte kalıııın!


Not: Bu yazıyı içimde gram yazma isteği olmadan yazdım. Tatilden henüz yeni döndüğüm için kafa olarak çok berrak sayılmam. Birkaç güne toparlar, eski formuma kavuşurum, bir yazılık böyle olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir